United Kingdom
Russia
Ukraine

Стань великим підкорювачем пустелі!

На початку екскурсії гід забере Вас з готелю на справжньому кораблі пустелі - комфортабельному великому джипі з кондиціонером. На ньому Ви поїдете в Монастир Святої Катерини.

Грецький Православний монастир на зазначеній Богом Горі Синай був побудований між 548 і 565 роками н.е. Згідно з переказами він розташований в тому самому місці, де Господь явився Мойсею в Неопалимої Купині, під горою Декалогу (Закону Божого).

Під час перебування в монастирі Вам покажуть кущ Неопалимої Купини (латинською Rubus Sanctus), згаданий в Книзі Виходу. Він був охоплений полум'ям, але не згорав, коли Бог явився Мойсею і повелів вивести з Єгипту синів Ізраїлевих в Ханаан. Цей священний кущ згодом був перенесений на кілька метрів у внутрішній двір монастиря, а на колишньому місці збудована каплиця Благовіщення зі срібною зіркою, яке вказує на місце, де коріння куща виходили з землі.

Ваш гід проведе детальну екскурсію по всіх місцях монастиря що становлять інтерес. У монастирський комплекс входить Колодязь Мойсея, Базиліка Преображення - головний храм монастиря, Каплиця Неопалимої Купини, інші численні каплиці, склеп і кладовище. Ви можете собі уявити, що Монастир ніколи не руйнувався за всю його історію? Його спадщина зберегла первозданний вигляд, пройшовши крізь тисячоліття.

Бібліотека монастиря може похвалитися другий за величиною після Бібліотеки Ватикану колекцією ранніх кодексів і рукописів.

В Монастирі також представлені мозаїки, одна з кращих в світі колекція ікон з часів Династії Комнінів, безліч енкаустики, літургійних предметів, чаш та реликвариїв. Найдревніша ікона на тему Старого Завіту також знаходиться тут.

Завдяки своєму культурному і естетичному значенням Монастир Святої Катерини є частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 2002 року. Без сумніву і Ви будете зачаровані його красою і величчю.

Потім Ви продовжите подорож на джипах по пустелі Ваді Рум до Кольорового каньйону .

Каньйон має протяжність близько 800 м. Маршрут легкий і цікавий навіть для дітей, але Ваші руки повинні бути вільні, щоб Ви могли мати можливість підтримати себе. Досвідчений провідник покаже Вам найкращі стежки і найкрасивіші ділянки в структурі каньйону. Іноді Вам буде здаватися що Ви йдете по руслу висохлої річки, адже Кольоровий каньйон насправді утворений ерозією води по пісковику і вапняку. Ви побачите скелі, що випромінюють кристалічний блиск або мають металеве мерехтіння, і інші - з м'якою бархатистою структурою. У деяких місцях стіни каньйону звужуються, формуючи тунель з таємничою атмосферою. Можливо, десь тут живуть стародавні духи пустелі!

Щоб залишатися у формі після повної пригод подорожі, Вам буде просто необхідний ситний обід, запропонований в одному з ресторанів м. Нувейба . А в кінці подорожі Вас обрадує можливість придбати сувеніри з лавки в Дахабі в якості теплих спогадів про проведений час.

 

Час
5:30
08:00 - 9:00
09:00 - 10:00
10:00 - 11:00
11:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13:00 - 13:30
13:30 - 14:30
14:30 - 15:00
15:00 - 16:30
Програма
Трансфер з готелю
Опціонально: служба в храмі
Екскурсія по Монастирю Святої Катерини
Трансфер в Кольоровий каньйон
Прогулянка по Кольоровому каньйону
Трансфер в м. Нувейба
Нувейба, обід в ресторані (шведський стіл)
Трансфер в м. Дахаб
Дахаб, відвідування сувенірного магазину
Трансфер з Дахаба в Шарм ель Шейх

 

Календар:

Щотижня по середах або четвергах (уточнюйте дату комплектації групи).

У програму включено:

Трансфер на джипі з кондиціонером, страховка.

Ви привезете з собою з туру:

Мальовничі фото і відео.

Не забудьте взяти з собою:

Повсякденний зручний одяг, спортивне взуття, сонячні окуляри, панаму, камеру, питну воду, сніданок, паспорт.

Наші ціни:

Дорослі - 40 $. Діти до 11 років - 20 $.

ЗАМОВИТИ ТУР

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Прогноз погоди

ШВИДКИЙ ДОСТУП