United Kingdom
Russia
Ukraine

Зустріньте світанок на Горі Мойсея щоб отримати духовне очищення. Доторкніться до священних реліквій, описаних в Біблії в одному з найстаріших монастирів в світі.

Після трансферу з Шарм ель Шейху Ви зробите сходження на Гору Синай. Досвідчений провідник буде допомагати Вам досягти її вершини на висоті 2285 м. Перша частина шляху - пологий серпантин, потім Вам потрібно буде піднятися на 750 сходинок. Якщо відчуваєте, що недостатньо сильні, щоб подолати весь шлях пішки, Ви можете подорожувати на верблюді, якого Вам запропонують за додаткову плату. Нарешті після півтора-тригодинного шляху Ви зможете розташуватися на вершині, зосередитися на своїх думках, вимовити молитву. Тільки уявіть - Ви перебуваєте в місці, де Бог передав заповіді синам Ізраїля. Переказ свідчить, що ті, хто виконав тяжкий шлях на Гору Синай і зустрів світанок на її вершині, отримає відпущення гріхів.

Потім Ви зійдете донизу до підніжжя гори, де Вас чекатиме сніданок в одному з місцевих ресторанчиків.

Після невеликого відпочинку Ви продовжите подорож екскурсією по Монастирю Святої Катерини .

Грецький Православний монастир на зазначеній Богом Горі Синай був побудований між 548 і 565 роками н.е. Згідно з переказами він розташований в тому самому місці, де Господь явився Мойсею в Неопалимій Купині, під горою Декалогу (Закону Божого).

Під час перебування в монастирі Вам покажуть кущ Неопалимої Купини (латинською Rubus Sanctus), згаданий в Книзі Виходу. Він був охоплений полум'ям, але не згорав, коли Бог явився Мойсею і повелів вивести з Єгипту синів Ізраїлевих в Ханаан. Цей священний кущ згодом був перенесений на кілька метрів у внутрішній двір монастиря, а на колишньому місці збудована каплиця Благовіщення зі срібною зіркою, яке вказує на місце, де коріння куща виходили з землі.

Гід проведе детальну екскурсію по всіх місцях монастиря, що становлять інтерес. У монастирський комплекс входить Колодязь Мойсея, Базиліка Преображення - головний храм монастиря, Каплиця Неопалимої Купини, інші численні каплиці, склеп і кладовище. Ви можете собі уявити, що Монастир ніколи не руйнувався за всю його історію? Його спадщина зберегла первозданний вигляд, пройшовши крізь тисячоліття.

Бібліотека монастиря може похвалитися другою за величиною після Бібліотеки Ватикану колекцією ранніх кодексів і рукописів.

В Монастирі також представлені мозаїки, одна з кращих в світі колекція ікон з часів Династії Комнінів, безліч енкаустики, літургійних предметів, чаш та реликвариїв. Найдревніша ікона на тему Старого Завіту також знаходиться тут.

Завдяки своєму культурному і естетичному значенням Монастир Святої Катерини є частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 2002 року. Без сумніву і Ви будете зачаровані його красою і величчю.

В кінці екскурсії Вас обрадує можливість купити сувеніри з лавки в Дахабі в якості теплих спогадів про проведений час.

 

Час
20:00
22:30 - 03:00
03:00 - 4:30
04:30 - 6:00
6:00 - 07:00
7:00 - 8:30
8:30 - 10:30
10:30 - 11:30
11:30 - 13:00
Програма
Трансфер з готелю
Сходження на гору Мойсея з досвідченим провідником
Зустріч світанку
Спуск з Гори Синай
Сніданок в ресторані (шведський стіл)
Екскурсія по Монастирю Святої Катерини
Трансфер в Дахаб
Дахаб, відвідування сувенірного магазину
Трансфер з Дахаба в Шарм ель Шейх

Будь ласка, зверніть увагу, що в розкладі вказано орієнтовний час. можливі відхилення

 

Календар:

Щодня, крім вівторка та суботи.

У програму включено:

Трансфер на автобусі з кондиціонером, гід, сніданок, страховка.

Ви привезете з собою з туру:

Фото і відео, сувеніри.

Не забудьте взяти з собою:

Повсякденне зручне взуття і одяг, що покриває плечі, без декольте, не дуже коротке, хустку, сонячні окуляри, сніданок з готелю, кишенькові гроші для покупки сувенірів, паспорт.

Наші ціни:

Дорослі - 30 $. Діти до 11 років - 15 $.

 

Video

ЗАМОВИТИ ТУР

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Прогноз погоди

ШВИДКИЙ ДОСТУП