United Kingdom
Russia
Ukraine

Каїрський історичний музей з тисячами експонатів, величні Піраміди і Сфінкс на плато Гіза - все це Ви зможете побачити протягом подорожі в Каїр на автобусі з Шарм Ель Шейха.

Ваша одноденна подорож в Каїр почнеться після опівночі. Так як в даний момент трансфер туристів в Каїр на екскурсійних автобусах не здійснюється, представники нашої компанії заберуть Вас з готелю і відвезуть на автовокзал в Шарм Ель Шейху, де Вас чекатиме сучасний комфортабельний автобус. 

На цьому автобусі Ви з легкістю подолаєте 500 кілометрів по Синайському узбережжю, через Суецький канал до Каїра, в який прибудете рано вранці.

У Каїрі Вас зустріне російськомовний гід-екскурсовод. Він буде супроводжувати Вас весь цей незабутній день, розповість цікаві факти з життя стародавнього Єгипту і з радістю відповість на всі питання. Гід проведе Вас до екскурсійного автобуса, який буде Вашим транспортом в Каїрі протягом усього дня. 

На цьому комфортабельному автобусі Ви підїдете до першої мети подорожі - Каїрському історичному музею, розташованому в центрі міста на площі Тахрір. У ньому знаходиться найбільш велика колекція старожитностей часів фараонів. Будівля музею - перша в світі, побудована спеціально для цієї мети - зі 107 залами, де представлені артефакти від доісторичного періоду до часів Римської імперії. Ви будете пересуватися від колекції до колекції в хронологічному порядку, побачите скарби, дерев'яні моделі предметів побуту, статуетки божеств, Фаюмські портрети і мумії епохи Нового Царства.

Після насиченого ранку Ви зможете відпочити в ресторані на березі Нілу. За бажанням Вам також може бути запропонована прогулянка на човні по Нілу (за додаткову плату). 

Продовженням туру стане відвідування традиційного для Єгипту магазину парфумерії з великим вибором східних і класичних ароматів.

І нарешті довгоочікувана частина поїздки - екскурсія на плато  Гіза  до пірамід і Сфінкса. Тут Ви зробите прогулянку в долині піраміди Хафра, познайомитеся з 3 пірамідами (Хетеп-Херес, Мерет, Хенутсеп), 7 гробницями (Іду, Кар, Сешемнефра, Сеннеджем, Па-сер, Ка-ем-анх, Нен-сендйер-ка) . Також Ви зможете увійти всередину піраміди Хуфу (Хеопса) або Хафра, придбавши окремий квиток.

І остання захоплююча зупинка - Фабрика Папірусу, де Ви познайомитеся з процесом виготовлення папірусу і навіть зможете придбати свій справжній артефакт.

Шлях додому буде здійснено в зворотному порядку - з екскурсійного автобуса Ви пересядете в рейсовий і поїдете назад в Шарм Ель Шейх. У Шарм Ель Шейху Вас зустрінуть представники нашої компанії і привезуть в готель.

 

Час
00:30
01:00 - 7:30
7:30
8:30 - 11:00
11:00 - 12:30
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13.00 - 15:30
15:30 - 17:30
18:30 - 19:00
19.00 - 1:00
1:30
Програма
Трансфер з готелю на автовокзал
Шлях до Каїра
Знайомство з гідом
Музей єгипетських старожитностей
Обід в ресторані (шведський стіл)
Прогулянка на човні по Нілу. Опціонально за додаткову плату
Відвідування парфумерного магазину
Екскурсія в Гізу до пірамід і Сфінкса
Екскурсія на Фабрику Папірусу
Відправлення з Каїра
Шлях в Шарм ель Шейх
Трансфер в готель

Будь ласка, зверніть увагу, що в розкладі вказано орієнтовний час. Можливі відхилення.

 

Календар:

Вівторок п'ятниця.

У програму включено:

Трансфер на автобусі з кондиціонером, російськомовний гід, обід, страховка, квитки в музеї.

У програму не входить:

Прогулянка на човні по Нілу, екскурсія всередину Пірамід.

Ви привезете з собою з туру:

Фото і відео, сувеніри, папірус.

Не забудьте взяти з собою: 

Закордонний паспорт з візою (для цієї екскурсії  віза обов'язкова).

Повсякденний зручний одяг, спортивне взуття, сонячні окуляри, сніданок, кишенькові гроші для покупки сувенірів, парфумерії.

Наші ціни:

Дорослі - 60 $. Діти до 11 років - 45 $.

 

ЗАМОВИТИ ТУР

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Прогноз погоди

ШВИДКИЙ ДОСТУП