United Kingdom
Russia
Ukraine

Ваш внутрішній двигун готовий для екстремальних швидкостей?

Щоб задовольнити Вашу спрагу швидкості NOOS Картинг пропонує найдовший трек в Єгипті і всьому Середньому Сході протяжністю 1205 м і 9-14 м завширшки. Трек може бути розділений на дві діючі окремо ділянки з самостійним таймингом - 650 і 570 м. 10000 м2 зелених насаджень оточують трек з усіх боків для його додаткової безпеки.

NOOS Картинг працює відповідно до міжнародних вимог CIK-FIA по експлуатації та безпеки. Вас чекає приголомшливе завзяте змагання, в яке будуть залучені всі Ваші друзі і діти. Діти 8-12 років беруть участь в гонках на спеціальних картах з двигуном 2,5 кінських сил.

Дорослі можуть вибрати з картов від 6,5 кінських сил (60 км / год) до 28 кінських сил (150 км / год) Карти для дітей підбираються з урахуванням віку, ваги і росту дитини.

Якщо не всі з Вашої компанії готові проявити себе в гонці, вони можуть повболівати за Вас із зони, де є ресторан і бар, з хорошим видом на весь трек.

 

Час
Щогодини з 19:00 до 22:00
15 хвилин
 
Програма
Трансфер з готелю в NOOS Karting (Хадаба, Oм Ель-Сід, Фанарроуд).
Картинг
Трансфер в готель. Наш водій чекатиме Вас весь час перебування в картинг-центрі

 

Календар:

Щодня.

У програму включено:

Трансфер на автобусі з кондиціонером (тільки якщо Ваш готель розташований далеко від Хадаби), брифінг за особливостями треку і управління картом, комбінезон, рукавички, підшоломник і шолом для картингу, прохолодні напої, страховка.

У програму не входить:

Відвідування ресторану.

Ви привезете з собою з туру:

Фото і відео.

Не забудьте взяти з собою:

Повсякденний зручний одяг, спортивне взуття.

Наші ціни: 30 $ - 15 кіл.

 

ЗАМОВИТИ ТУР

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Прогноз погоди

ШВИДКИЙ ДОСТУП