United Kingdom
Russia
Ukraine

Піраміди і Сфінкс - обов'язковий пункт програми під час відвідування Єгипту. Античне Чудо Світу відкриє свої секрети і вразить величчю.

Найбільш комфортне та безпечне рішення для такої подорожі - політ на літаку. Завдяки цьому у Вас буде достатньо часу і сил, щоб наситити Вашу пам'ять усіма, характерними тільки для цієї країни, культурними заходами.

На початку Вашої одноденної подорожі Ви зробите короткий трансфер в аеропорт на автобусі, пройдете реєстрацію на рейс і зробите годинний переліт до Каїра місцевими авіалініями. Ваш гід зустріне Вас в аеропорту, буде дбайливо забезпечувати Вас інформацією весь день і допоможе у вирішенні всіх питань, що виникають під час екскурсії.

Перша зупинка в Каїрі - Музей єгипетських старожитностей - розташований на добре відомій в сучасній історії Єгипту площі Тахрір. У ньому знаходиться найбільш велика колекція старожитностей часів фараонів. Будівля музею - перша в світі, побудована спеціально для цієї мети - зі 107 залами, де представлені артефакти від доісторичного періоду до часів Римської імперії. Ви будете пересуватися від колекції до колекції в хронологічному порядку, побачите скарби Тутанхамона, дерев'яні моделі предметів побуту, статуетки божеств, Фаюмські портрети і мумії епохи Нового Царства.

Після раннього пробудження і насиченого ранку Ви зможете відпочити в ресторані на березі Нілу. За бажанням Вам також може бути запропонована прогулянка на човні по Нілу (за додаткову плату).

Продовженням туру стане відвідування традиційного для Єгипту магазину парфумерії з великим вибором східних і класичних ароматів.

І нарешті довгоочікувана частина поїздки - екскурсія в Гізу до пірамід і Сфінкса. Тут Ви зробите прогулянку в долині піраміди Хафра, познайомитеся з 3 пірамідами (Хетеп-Херес, Мерет, Хенутсеп), 7 гробницями (Іду, Кар, Сешемнефра, Сеннеджем, Па-сер, Ка-ем-анх, Нен-сендйер-ка) . Також Ви зможете увійти всередину піраміди Хуфу (Хеопса) або Хафра, придбавши окремий квиток.

І остання захоплююча зупинка - Фабрика Папірусу, де Ви познайомитеся з процесом виготовлення папірусу і навіть зможете придбати свій справжній артефакт.

Шлях додому здасться занадто коротким, щоб обговорити все побачене.

 

Час
4:00
5:00
6:00 - 07:00
7:00
8:30 - 11:00
11:00 - 12:30
12:00 - 12:30
12:30 - 13:00
13.00 - 15:30
15:30 - 17:30
18:00 - 19:00
19:00 - 20:00
20:30
Програма
Трансфер з готелю в аеропорт на автобусі
Реєстрація в аеропорту
Політ в Каїр
Знайомство з гідом
Музей єгипетських старожитностей
Обід в ресторані (шведський стіл)
Прогулянка на човні по Нілу. Опціонально за додаткову плату
Відвідування парфумерного магазину
Екскурсія в Гізу до пірамід і Сфінкса
Екскурсія на Фабрику Папірусу
Реєстрація в аеропорту
Політ в Шарм ель Шейх
Трансфер в готель

Будь ласка, зверніть увагу, що в розкладі вказано орієнтовний час. Можливі відхилення.

 

Календар:

Вівторок п'ятниця.

У програму включено:

Трансфер на автобусі з кондиціонером і літаку, гід, обід, страховка, квитки в музеї.

У програму не входить:

Прогулянка на човні по Нілу, екскурсія всередину Пірамід.

Ви привезете з собою з туру:

Фото і відео, сувеніри, папірус.

Не забудьте взяти з собою:

Повсякденний зручний одяг, спортивне взуття, сонячні окуляри, сніданок, кишенькові гроші для покупки сувенірів, парфумерії, паспорт.

Наші ціни:

Дорослі - 175 $. Діти до 11 років - 165 $.

 

ЗАМОВИТИ ТУР

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Невірне введення

Прогноз погоди

ШВИДКИЙ ДОСТУП